POZNAJMY SIĘ LEPIEJ!
POZNAJ MNIE

MOJA HISTORIA

FOTOGRAFKA Z KATOWIC
KATARZYNA BURCZYK
"Fotografia jest dla mnie sztuką obserwacji. To umiejętność znalezienia czegoś interesującego w zwykłym miejscu. ..." ~ Elliott Erwitt

Hej, cześć! Mam na imię Kasia i jestem fotografką specjalizującą się w fotografii portretowej, narzeczeńskiej oraz reportażach ślubnych. Od kilku lat tworzę unikalne, piękne i trwałe pamiątki dla moich klientów, a moje zdjęcia przekazują ich historię i emocje z dnia ich życia.

Przy każdym zadaniu staram się w pełni poznać swoich klientów oraz ich potrzeby, aby móc zaproponować im najlepsze rozwiązania. Stawiam na indywidualne podejście do każdego odbiorcy, dbając o nawet najmniejsze szczegóły, a efekt końcowy zawsze przekracza ich oczekiwania.

­Moje zdjęcia to precyzyjne uchwycenie detalu oraz wykorzystanie odpowiednio dobranego światła, a wykonane przeze mnie fotografie to nie tylko piękne kadry, ale także emocje i miłe wspomnienia.

Nieustannie rozwijam swoje umiejętności na wszystkich polach związanych z fotografią, aby dostarczać klientom coraz lepsze i bardziej profesjonalne usługi.

KILKA FAKTÓW O MNIE

MIŁOŚNICZKA PSÓW...

Jestem miłośniczką psów i uwielbiam spędzać z nimi czas. W zeszłym roku udało mi się spełnić moje małe marzenie i przygarnąć kundelka o imieniu Śnieżka, którego często można zobaczyć na moim instagramie.

ŁADNYCH WIDOCZKÓW...

Zachód słońca jest dla mnie jedną z najpiękniejszych chwil w ciągu dnia i ogromną inspiracją. Zawsze staram się znaleźć chwilę, by obejrzeć go w jakimś ładnym miejscu i często się wzruszam. To też zdecydowanie najlepszy moment na zdjęcia

PODRÓŻY...

Nienawidzę się nudzić i siedzieć w domu. Fascynują mnie podróże i gdy tylko mam możliwość - uciekam ze swojego rodzinnego miasta. Marzy mi się objazdówka po kilku krajach w Europie, podróż do Stanów czy wakacje na Malediwach, ale wycieczki do okolicznych miast też są okej!

PRACOWITYCH NOCY

Jestem nocnym markiem i często pracuję do godzin porannych. Uwielbiam oglądać gwiazdy, choć totalnie się na nich nie znam i używam aplikacji by rozpoznać różne gwiazdozbiory.

CO MOGE DLA CIEBIE ZREALIZOWAĆ

Instagram @katiemoon.pl
Total: